Kontakt

Viken Sjøtjeneste AS

    Thorøyaveien 21, 3209 Sandefjord

   33 69 99 99

  post@vst-as.no

Org.nr: 999 509 606

Send en melding

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.

Rolf

Daglig leder

Tlf: 919 21 899

E-post:Rh@vst-as.no

Gøran

Prosjektleder

Tlf: 454 18 007

E-post:Goran@vst-as.no

Siv Elisabeth

Forretningsutvikler og rådgiver

Tlf: 932 34 968

E-post:Siv@vst-as.no

Yngvar

Båtfører / Maskinfører

Tlf: 469 80 446

E-post:Yngvar@vst-as.no 

Stig Gøran

Gunnarbeider/ Maskinfører

E-post: Stiggoran@vst-as.no

Ruben

Grunnarbeider / Maskinfører

E-post: Ruben@vst-as.no

Peter

Team Brygge / Entrepenør

E-post: Peter@vst-as.no

Øyvind

Lærling

E-post:Oyvind@vst-as.no

Jan

Samarbeidspartner - Byggesaksjurist

E-post:Jan@vst-as.no