Kontakt

Viken Sjøtjeneste AS

    Thorøyaveien 21, 3209 Sandefjord

   33 69 99 99

  post@vst-as.no

Org.nr: 999 509 606

Send en melding

Fyll inn skjema så tar vi kontakt med deg så snart som mulig.

Gøran

Daglig leder

Tlf: 454 18 007

E-post: gg@vst-as.no

Siv Elisabeth

Forretningsutvikler og rådgiver

Tlf: 932 34 968

E-post: siv@vst-as.no

Yngvar

Båtfører / Maskinfører

Tlf: 469 80 446

E-post: yngvar@vst-as.no 

Dag Øivind

Økonomiansvarlig

Tlf: 920 35 404

E-post: dag@vst-as.no

Stig Gøran

Gunnarbeider/ Maskinfører

E-post: stiggoran@vst-as.no

Mindaugas

Teamleder brygge

E-post: Mindaugas@vst-as.no

Mantas

Team Brygge

E-post: Mantas@vst-as.no

Ruben

Grunnarbeider / Maskinfører

E-post: Ruben@vst-as.no

Chris

Team Entrpenør

E-post: Chris@vst-as.no

Peter

Team Brygge / Entrepenør

E-post: Peter@vst-as.no

Sahra

Markedsansvarlig nett

E-post: Sahra@vst-as.no

Jan

Samarbeidspartner - Byggesaksjurist

E-post: Jan@vst-as.no